Koszulki z haftem na Pomorzu – Oferta haftu komputerowego

> Oferta Haft Komputerowy

Produkcja emblematów, naszywek oraz etykiet haftowanych

Posiadamy 25 lat doświadczenia w branży!

Możemy pochwalić się długoletnią współpracą z wieloma dużymi firmami z całej Polski i zza granicy np. z Francji, Holandii, Danii oraz Szwecji.

Do współpracy zapraszamy przede wszystkim szwalnie oraz producentów zainteresowanych najwyższą jakością haftu oraz jego trwałością.

Na prawidłowe wykonanie haftu komputerowego składa się kilka czynników. Jest to między innymi dobranie wysokiej jakości nici oraz materiału.

Niezbędnym elementem wykonania haftu reklamowego, naszywki na ubrania bądź naszywki firmowej jest posiadanie projektu w formie graficznej, co umożliwi odpowiednie przełożenie wzoru na projekt maszynowy.

Haftowane herby miast, logotypy oraz tarcze szkolne na życzenie mogą być wykonane z rzepem mocującym bądź termofolią umożliwiającą łatwe wprasowanie produktu na wybranej części odzieży.

Wykroje do haftu przyjmujemy w siedzibie naszej hafciarni.

Oferujemy również odbiór elementów do wyhaftowania z siedziby Państwa firmy. Bardzo szybkim i sprawnym rozwiązaniem jest również wysłanie spakowanych w kartony wykrojów bezpośrednio do nas za pomocą firm kurierskich.

Jesteśmy solidną firmą – zawsze dotrzymujemy terminów, a nasze usługi z zakresu haftowania cechuje wysoka jakość.

Zapytaj o wycenę
oferta-haft-komputerowy-przyklad oferta-maszyny