Haftowane logo oraz naszywki - Oferta: Herby i tarcze szkolne

> > Logotypy Herby Tarcze Szkolne

Zajmujemy się również haftowaniem logotypów firm, herbów miast i tarcz szkolnych. Wyhaftowane przez nas emblematy mogą mieć zróżnicowany kształt oraz kolorystykę, co podnosi ich atrakcyjność i estetykę.

Ubrania lub gadżety reklamowe z naszym haftem pomagają w budowaniu wizerunku firmy lub organizacji.

Tarcze szkolne wspomagają budowanie uczucia przynależności i bezpieczeństwa u uczniów. Tarcze to produkty na wiele lat, które można przekazać młodszym lub pozostawić sobie na pamiątkę. Haftowane naszywki są o wiele bardziej wytrzymałe od ich gumowych poprzedników. Zadbajmy o to, aby młode pokolenie było dumne ze swoich szkół i ich emblematów. Kiedyś logotypy i tarcze nie miały atrakcyjnej formy graficznej, gdyż dostępne były w bardzo ograniczonej liczbie kolorów. Teraz można tworzyć różnokolorowe hafty, które przyciągają wzrok i cieszą oko.

Wykonujemy emblematy według projektu Klienta na zamówienie, dzięki czemu w pełni odwzorowują herb miasta, logotyp firmy czy tarczę danej szkoły.

Na życzenie Klienta nasze naszywki zaopatrzone mogą być w rzep mocujący lub termofolię, która umożliwia przyprasowanie naszywki do wybranej części odzieży.

Przykładowe realizacje